HIMMS 6 Çözümleri için…

HIMMS 6 Çözümleri için…

Tekno Yazılım Olarak Medikal cihazlar üzerine yaptığımız yazılımlar ile beraber kurumunuzu HIMMS 5 VE HIMMS 6 seviyesine çıkarmak için yazılımlar tasarlamaktayız. SFT ,Efor Test Cihazı, Holter, Üroflowmetri, EMG,EEG, Endoskopi, kolonoskopi, Sistoskopi, Laparoskopi, Ckollu Röntgenler, Ekg, Hasta başı monitörleri, Ultrasson ve Ekokardiyografi vb. cihazları HBYS sistemine worklist yardımı ile entegre etmekteyiz.

Himss ( Kağıtsız Hastane) Projesi kapsamında Tekno Yazılımı ile hastanelerdeki kağıt çıktısı israfına son verdi. Hastanelerde var olan tüm görüntü cihazlarının sonuçlarını Dicom olarak Pacs Sistemine aktardı.

2016 yılının başında Endoskopi vs. tüm görüntüleme cihazları ile çalışan Tekno Skopi Görüntü arşivleme ve Kayıt yazılımı ile Genel cerrahi, Gastroentoloji, KBB, Üroloji, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları bölümleri için özel yazılım üretti.

Tüm bu çalışmalar neticesinde “Digital Hastaneler için Temel Çözümler” sloganı ile TEKNO  unvanını taşıyacak olgunluktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürler…

Osman ŞEKER administrator

Radyolojik Cihazlara Yazılımlar, Tıbbi Atık Yönetim Yazılımı, Kuruluşlara Özel Yazılımlar, Medikal Cihazlar, Pacs Kurulumu

Ewo Grup Tekstil Bilgisayar Güvenlik Yazılım Sanayi ve Limited Şirketi