Stok Takip Yazılımımız

      İşyerinizde ürün satışlarını kontrol etmek ve stoklarınızın takibini sağlıklı bir şekilde yapmak için kullanabileceğiniz bir program olan Tekno Market ve Stok Programı muhasebe bilgisi ya da bilgisayar bilgisi olmayan kişilerin rahatlıkla kullanabilecekleri türde bir programdır. Bu basit market programı sayesinde hem ürün satışınızı hem de stok kaydınızı rahatlıkla tutabilirsiniz. Basit market programı barkod destekli bir programdır. 

      Basit market programı aynı zamanda müşteri hesaplarını tutabileceğiniz ve veresiye defteri olarak da kullanabileceğiniz bir programdır. Bu nedenle müşteri progamı olarak da kullanabilirsinz. Toptancı hesaplarını bu program sayesinde rahatlıkla tutabilir ve ürün aldığınız toptancının kim olduğunu ve aldığınız ürün miktarını da net olarak görüntüleyebilirsiniz. Söz konusu basit market programı sayesinde barkodu olmayan ürünlere programdan otomatik olarak barkod numarası alabilecek ve bu sistem tarafından çıkarttığınız barkodu ürüne rahatlıkla yapıştırabileceksiniz. Söz konusu sistem pek çok farklı satış ekranı açmanızı sağlayacaktır. Barkodlu teraziden çıkan barkodlar satış sayfasında okutulabilecek, ürün kodu ve ürün gramajı böylelikle ayırt edilebilecektir. Söz konusu programınızı satış programı olarak da kullanabilirsiniz. 

     Söz konusu basit market programı sayesinde satış ekranınızdan sattığınız tüm ürünlerin faturasını kesmek mümkün hale gelecek. Aynı zamanda bakkal programı olarak adlandırılan bu program sayesinde işlemlerinizin tümünün ayrıntılı raporunu alabilir ve raporlar sayfasında bu ayrıntılı raporlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda günlük, haftalık, aylık ve yıllık karlarınızı bu program üzerinden görüntülemeniz mümkün olacaktır. 

      Kasanızdaki nakit akışı görüntülemek için de bu basit market programını kullanabilirsiniz. Söz konusu program sınırsız kasiyer hesabı açmanızı sağlayacak ve yaptığınız pek çok işlemin ayrıntılı bir şekilde raporlanmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda sayım modülü ile sayım yapmanızı kolaylaştıran bir program olan basit market programı sayesinde stoklarınızı karşılaştırmanız mümkün olacaktır.

     Bu basit market programı sayesinde barkodsuz olan ürünlerinizin satışını oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

 

 

 

 

Ewo Grup Tekstil Bilgisayar Güvenlik Yazılım Sanayi ve Limited Şirketi